Jesteś tutaj
Strona główna > Zdrowie > Aparaty słuchowe Phonak – kupuj w sprawdzonym sklepie!

Aparaty słuchowe Phonak – kupuj w sprawdzonym sklepie!

Aparat słuchowy Phonak to, coraz częściej, pierwszy wybór osób, które rozpoczynają terapię niedosłuchu. Marka ma także zaufane grono lojalnych klientów. Nic dziwnego – urządzenia tego renomowanego producenta to gwarancja najlepszych doznań akustycznych. Jakie są największe zalety aparatów Phonak i dlaczego najlepiej zaopatrzyć się w nie w zaufanym sklepie? 

Phonak – aparaty słuchowe i urządzenia wspomagające słyszenie  

Phonak to szwajcarska marka od ponad 70 lat wyznaczająca trendy w konstruowaniu najbardziej nowoczesnych pomocy audiologicznych dla niesłyszących. Aparaty słuchowe Phonak to szeroka gama produktów dostępnych dla osób w każdym wieku niezależnie od stopnia ubytku słuchu, stylu życia i możliwości finansowych. W ofercie znajdziemy także szereg akcesoriów dodatkowych – przenośnych mikrofonów, kompaktowych ładowarek czy urządzeń audio zapewniających łączność bezprzewodową. 

Za cel firma postawiła sobie dostarczanie osobom z niedosłuchem rozwiązań, które z jednej strony są zaawansowane technologicznie, dzięki czemu zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników, z drugiej zaś – są proste w obsłudze. 

[obraz_1]

Aparat słuchowy Phonak
Fot. Aparat słuchowy Phonak

Phonak słynie z innowacyjnych przedsięwzięć, które stają się krokami milowymi w rozwoju współczesnej audiologii. To właśnie specjaliści tej firmy wypuścili na rynek pierwszy aparat słuchowy oparty na łączności Bluetooth. Prekursorskie zacięcie widoczne jest jednak w wielu innych proponowanych rozwiązaniach. 

Aparaty słuchowe Phonak – co je wyróżnia? 

Aparaty Phonak łączą nowoczesną myśl konstrukcyjną z maksymalną użytecznością oraz nieprzeciętnym designem. Wszystko po to, aby umożliwić niedosłyszącym odbiór wysokiej jakości dźwięków, niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdują. 

Które z rozwiązań zasługują na szczególną uwagę? 

  • System AutoSense OS – to technologia, która błyskawicznie analizuje otoczenie akustyczne i odpowiednio łączy profile dźwiękowe, dzięki czemu na bieżąco dostosowuje parametry do okoliczności, w jakich przebywa użytkownik aparatu. Zapewnia mu tym samym optymalne warunki słyszenia, bez konieczności manualnej ingerencji w ustawienia aparatu. 
  • Obuuszna technologia VoiceStream – w czasie rzeczywistym przesyła pełne pasmo dźwięków dwukierunkowo do obydwojga uszu. Dzięki temu osoba z ubytkiem słuchu może odbierać dźwięki w taki sam sposób, jak osoba zdrowa. Wkłada także znacznie mniej wysiłku w rozumienie mowy w hałasie niż w sytuacji, kiedy korzysta ze standardowych urządzeń.
  • Technologia Roger – stosowana w różnych rodzajach zewnętrznych mikrofonów bezprzewodowych, które przekazują dźwięk bezpośrednio do aparatu słuchowego. Mikrofony przystosowane są do pracy w szczególnie trudnych warunkach, ułatwiając efektywne prowadzenie rozmów podczas spotkań zespołowych, wysłuchiwanie wykładów i prelekcji czy udział w audiokonferencjach. Mikrofony Roger znacznie poprawiają stopień rozumienia mowy i redukują hałas niezależnie od tego, czy osoba niedosłysząca znajduje się w gwarnej restauracji czy w pomieszczeniu o dużym pogłosie. 
  • Technologia akumulatorów litowo-jonowych – ładowalne akumulatory zapewniają pracę aparatu nawet przez cały dzień, co zdecydowanie zwiększa wygodę i daje pewność niezawodności urządzenia. Zwalnia także konieczności częstej wymiany tradycyjnych baterii, które szybko się wyczerpują. 

Aparat słuchowy Phonak – kupuj tylko w zaufanym sklepie medycznym 

Zarówno aparaty, jak i akcesoria do aparatów słuchowych Phonak można nabyć w wielu sklepach ze sprzętem audiologicznym. Decyzji o miejscu zakupu nie warto jednak pozostawiać przypadkowi. Ceny aparatów słuchowych Phonak mogą znacznie różnić się zależnie od punktu. Opłaca się zatem dokładnie sprawdzić dostępne opcje, zwłaszcza że wielu dystrybutorów prezentuje ceny urządzeń na stronach internetowych. Najbardziej korzystnym finansowo posunięciem może być zakup aparatu w sklepie posiadającym w asortymencie różne akcesoria medyczne. Im szersze i bardziej zróżnicowane portfolio produktów, tym koszt pojedynczego urządzenia będzie niższy. 

Sprawdź aparaty słuchowe dostępne na w sklepie: https://esklep.brandvital.eu/produkty/aparaty-sluchowe,2,372

Warto też sprawdzić, czy dany podmiot daje możliwość przeprowadzenia bezpłatnego badania słuchu (wysokiej klasy zakłady proponują nawet dojazd do pacjenta, co ma szczególne znaczenie dla osób starszych). Najlepiej zaopatrzyć się w miejscu, w którym klient może skorzystać dodatkowo z pełnej, darmowej opieki posprzedażowej. Stały kontakt z protetykiem słuchu powala na szybką konsultację wszelkich wątpliwości i potencjalnych problemów, które mogą pojawić się podczas użytkowania aparatu słuchowego. 

Materiał zewnętrzny (LH)

Top