Jesteś tutaj
Strona główna > Zdrowie > Dlaczego tabletki na powiększenie penisa cieszą się tak dużą popularnością?

Dlaczego tabletki na powiększenie penisa cieszą się tak dużą popularnością?

tabletki na powiększenie penisa

Tabletki na powiększenie penisa cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością wśród mężczyzn. Panowie decydują się na ten sposób powiększania penisa głównie ze względu na niską cenę kuracji jak i prostotę stosowania tabletek.

W jaki sposób działają tego typu produkty, czy ich stosowanie jest bezpieczne i czy mogą stanowić alternatywę dla bardziej inwazyjnych metod tj. np. operacyjne nacięcie więzadeł? 

Mechanizm działania tabletek na powiększenie penisa

Sama zasada działania preparatów na powiększenie członka nie jest skomplikowana. Dostępne na rynku suplementy tj. np. penilarge (https://sizemed.pl/penilarge/) dostarczają do organizmu składników, które nasilają napływ krwi do penisa, zmuszając ciała jamiste do rozrostu i tym samym zwiększenia masy penisa na całej jego powierzchni.

Według producentów preparatów na wzrost penisa konieczne jest systematyczne stosowania tabletek przez okres najlepiej kilku miesięcy. Na szczęście tego typu preparaty należą do kategorii suplementów diety, dzięki czemu bazują wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego, dlatego nie powinny wystąpić skutki uboczne nawet w przypadku długotrwałego stosowania (u zdrowych osób).

Według informacji od samych producentów, możliwy do uzyskania wzrost rozmiaru to nawet do kilku cm w obwodzie oraz długości, jednak wiele zależeć będzie od indywidualnych predyspozycji.

Tabletki jako alternatywna dla operacji?

Z pewnością najpewniejszym sposobem na uzyskanie dodatkowym centymetrów nie są tabletki na bazie naturalnych składników. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasz penis stanie się większy i chcemy uzyskać efekt niemal natychmiast, najlepszym wyborem będzie zabieg wypełnienia penisa kwasem hialuronowym.

Operacyjne nacięcie więzadeł jest zabiegiem dość inwazyjnym i nie ukrywajmy, drogim. Nie wielu mężczyzn może sobie na niego pozwolić, w dodatku sporym minusem jest fakt, iż uzyskamy w ten sposób jedynie wydłużenie penisa bez jego pogrubiania.

Czytaj również:  Odporność organizmu - jak systematycznie ją wzmacniać?

Niestety w niektórych przypadkach, po okresie rekonwalescencji okazuje się że penis wydłużył się jedynie minimalnie, lub w najgorszym wypadku wcale nie zwiększył swojego rozmiaru. Minusem jest także długi okres rekonwalescencji po zabiegu.

Stosowanie tabletek z kolei jest bardzo proste i nie wymaga od nas wiele zaangażowania. W dodatku sama kuracja jest stosunkowo niedroga, szczególnie w porównaniu z metodami tj. zabieg nacięcia więzadeł czy wypełnienie kwasem hialuronowy. Niestety nie da się określić o ile i czy w ogóle uda się uzyskać dodatkowe centymetry w rozmiarze penisa. Znajdziemy w internecie opinie mężczyzn potwierdzających ich skuteczność, jednak wiele może zależeć od indywidualnej reakcji organizmu.

Na co zwracać uwagę w trakcie wyboru

Przede wszystkim warto wybierać preparaty naturalne. Tabletki na powiększenie penisa należy stosować systematycznie przez długi okres czasu aby odnotować widoczne zmiany. Wybierając produkt na bazie naturalnych składników zmniejszamy ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Podstawowymi składnikami tego typu produktów jest l-arginina oraz byzdyganek znaziemny, warto zwrócić uwagę czy interesujący nas produkt zawiera te dwa składniki.

Jeśli wciąż nie masz pewności, który dostępny na rynku preparat jest warty uwagi, możesz skorzystać z zestawień dostępnych w internecie tj. np. ranking tabletek na powiększenie penisa wg. medsense (https://sizemed.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa/), w którym znajdziesz porównanie kilku popularnych na rynku suplementów.

Dzięki rankingom możesz w kilka chwil porównać skład, cenę, dostępne promocje oraz opinie na temat najpopularniejszych preparatów w tej kategorii. 

Podsumowanie

Tabletki na powiększenie penisa to z pewnością nie droga i mało wymagające metoda. Wielu mężczyzn decyduje się właśnie na ten sposób powiększania członka z powodu braku konieczności zmiany codziennych nawyków czy długiej rekonwalescencji po wykonanym zabiegu.
Jeśli oczekujemy natychmiastowych efektów, zabieg wypełnienia penisa kwasem hialuronowym może okazać się lepszym wyborem. Jeśli jednak mamy ograniczone środki i nie możemy pozwolić sobie na długą nieobecność w pracy, tabletki mogą stanowić ciekawą alternatywę.

Top