Jesteś tutaj
Strona główna > Zdrowie > Włosy bez blasku? Rozwiązaniem jest Kerabione!

Włosy bez blasku? Rozwiązaniem jest Kerabione!

Piękne włosy, mocne paznokcie i skóra pełna blasku to marzenie każdej kobiety. Niestety, w życiu bywa różnie, pojawia się stres, choroba czy intensywny tryb życia, a włosy wyglądają coraz gorzej- tracą swój blask, piękny odcień, blakną i wypadają. Podobnie dzieje się z paznokciami- zaczynają się łamać i rozdwajać. Skóra robi się szara i nijaka, bez życia. Czy jest na to sposób? Tak! Tym sposobem jest Kerabione, doskonałe tabletki na poprawę stanu włosów, paznokci i skóry. Te niewielkie kapsułki potrafią zdziałać cuda! Dowiedz się, jak działają, co mają w składzie i dla kogo są przeznaczone i przywróć swoim włosom i paznokciom zdrowy wygląd!

Od czego zależy kondycja włosów i paznokci?

Na kondycję włosów i paznokci wpływ ma mnóstwo czynników. Najbardziej znaczący jest długotrwały stres, niewłaściwa dieta, a także antybiotykoterapia czy okres ciąży. jeżeli w organizmie w jakiegoś powodu zabraknie ważnych składników, bardzo szybko objawi się to właśnie poprzez pogorszenie się stanu włosów czy paznokci. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że na osłabienie włosów wpływa dieta eliminacyjna, która nie dostarcza organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Jeśli włosy zaczynają wyglądać źle pomimo braku wprowadzonej nowej diety, konieczne może być wykonanie podstawowych badań- wygląd i stan włosów może mieć związek z chorobami tarczycy, anemią czy wysokim ciśnieniem.

Nieatrakcyjny wygląd paznokci natomiast ma związek z brakiem żelaza lub cynku. Te niedobory pojawiają się zwykle wtedy, gdy kobieta bardzo obficie miesiączkuje lub gdy zapotrzebowanie organizmu na te substancje jest znacznie zwiększony przez chorobę czy ciążę. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem są dobre tabletki na włosy.

Witaminy do włosów zniszczonych i osłabionych
Witaminy do włosów zniszczonych i osłabionych

Kerabione- skuteczne i bezpieczne

Tabletki na włosy Kerabione to środek zawierający wszystkie najważniejsze dla zachowania zdrowia i dobrej kondycji włosów i paznokci składniki. W składzie tabletek znajdziemy selen, cynk i biotynę, odpowiedzialne za zdrowy wygląd włosów i paznokci, a także miedź, która pomaga utrzymać właściwą pigmentację włosów. Co więcej, Kerabione to witaminy na włosy i paznokcie oddziałujące także na zdrowy wygląd skóry dzięki zawartości witaminy A, niacyny i ryboflawiny. Stosowanie tabletek jest wskazane dla osób, które zauważyły u siebie pogorszenie stanu włosów, ich wypadanie i osłabienie, a także łamanie się i rozdwajanie paznokci.

Czytaj również:  Słońce a skóra

Dawkowanie Kerabione

Kerabione to kapsułki zalecane do stosowania dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Odpowiednią dawką są 2 kapsułki dziennie podczas posiłku. Warto pamiętać, że zwiększenie dawki nie jest zalecane i w żaden sposób nie wpłynie na zwiększenie efektu. Same witaminy to oczywiście nie wszystko- kuracja musi być połączona ze zbilansowaną dietą i zdrowym trybem życia. Nie ulega jednak wątpliwości, że suplement diety Kerabione to szybki sposób na poprawę kondycji włosów, skóry i paznokci, a tym samym na poprawę samopoczucia.

Czy warto stosować tabletki Kerabione?

Witaminy do włosów zniszczonych i osłabionych to skuteczny środek, którego efekty widać już po 2-3 miesiącach stosowania. Dzięki bogatemu składowi, witaminy szybko uzupełniają niedobory ważnych substancji budulcowych paznokci i włosów, poprawiając ich kondycję i wygląd. Kerabione to środek polecany przez najlepszych specjalistów, a także przez zadowolonych użytkowników.Warto korzystać z tego środka, gdy tylko zauważymy utratę zdrowego wyglądu i koloru włosów, łamliwość paznokci i utratę blasku skóry. To problemy, z którymi można skutecznie walczyć!

Materiał partnera (LH)

Top